Serwis żurawi, pojazdów i urządzeń komunalnych


Serwis pojazdów komunalnych

obejmuje konserwację i naprawę żurawi samojezdnych i przenośnych, a także pojazdów komunalnych. Warsztat stacjonarny i serwis mobilny wyposażone są w nowoczesne narzędzia, umożliwiające szybką weryfikację problemu. Nasi mechanicy i technicy szybko usuną usterkę, by pojazd mógł wrócić do pracy.

Nasza misja to nie tylko skuteczne naprawy, ale także zapewnienie długotrwałej wydajności żurawi czy pojazdów komunalnych. Dlatego, podczas procesu konserwacji, przeprowadzamy szczegółowe przeglądy i analizy, aby wykryć potencjalne problemy jeszcze przed ich eskalacją. Tym samym, pomagamy zapobiegać nieoczekiwanym awariom, co jest kluczowe dla utrzymania sprawności floty pojazdów komunalnych i kontynuacji ważnych działań na rzecz społeczności lokalnych.

SERWIS MOBILNY I STACJONARNY

  Większość awarii sprzętu zarówno UTB jak i urządzeń komunalnych spowodowana jest drobnymi usterkami podzespołów, dlatego możliwa jest szybka naprawa u klienta. Już na początku działalności uruchomiliśmy serwis mobilny, który w znacznym stopniu przyspieszy naprawę i ograniczy  Państwa koszty spowodowane przestojem. W znacznym stopniu przyspiesza naprawę i ogranicza Państwa koszty spowodowane przestojem. Nasz warsztat oferuje między innymi konserwację i naprawę żurawi samochodowych.

Wykonujemy naprawy podnośników koszowych i podestów ruchomych, a także dźwigników i wszelkiego rodzaju urządzeń transportu bliskiego. W branży komunalnej serwisujemy między innymi:

  • śmieciarki,
  • zamiatarki,
  • hakowce,
  • bramowce,
  • belownice.

PRZEGLĄDY TECHNICZNE UDT

Wykonujemy przeglądy urządzeń transportu bliskiego (UTB), podlegających badaniom okresowym Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Po sprawdzeniu i usunięciu usterek sprzęt zostaje przygotowany do badania technicznego. Istnieje możliwość odtworzenia i skompletowania dokumentacji niezbędnej do do zarejestrowania urządzenia  w UDT. 

Wykonujemy resurs stopnia wykorzystania urządzenia niezbędny do pierwszej rejestracji w UDT.

INSTALACJE – SYSTEMY STEROWANIA DO URZĄDZEŃ

W przypadku awarii podzespołów odpowiadających za sterowanie urządzenia, kiedy części nie są już dostępne lub koszty przekraczają wartość urządzenia istnieje możliwość wykonania alternatywnego sterowania z zachowaniem oryginalnych funkcji fabrycznych producenta urządzenia.

Tworzymy sterowania do urządzeń takich jak śmieciarki, prasokontenery, a także prasy i belownice. Rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, optymalizację pracy oraz zminimalizowanie kosztów.

Serwis mobilny

Szybka diagnoza i usunięcie drobnych usterek. Krótszy czas przestoju.

Serwis stacjonarny

Naprawy i serwis urządzeń wymagających dłuższego poświęcenia czasu.

Dokumentacja

Przygotowanie, uzupełnienie dokumentacji do rejestracji urządzenia poddozorowego.

Sterowniki

Alternatywne sterowania dla urządzeń i maszyn. Jedyny ratunek przy braku części.

Nagła awaria?


Skontaktuj się z nami!